SE TŘEMI DĚTMI NA DRUHÉ STRANÉ SVĚTA
Jsou sny, které
stojí za to žít

Už dávno nejsme mladí, rozhodně nejsme bohatí a máme 3 děti. Přesto jsme se rozhodli dát v práci výpověď, prodat dům, sbalit děti a vydat se za svým snem. Už 7 let žijeme na Bali. Už 7 let žijeme svůj sen.

  • Jaké to doopravdy je, žít na tropickém ostrově na druhé straně světa?
  • Dá se to i s rodinou a s malými dětmi?
  • A kolik to stojí a dá se tam uživit?

Nechte se inspirovat obrovským snem a touhou po jeho naplnění.

Přijeďte k nám domů a prožijte společně s námi kousek velkého snu – zažijte Život trochu jinak.

Rozhodli jsme se vyprávět náš neobyčejný příběh, protože chceme ukázat, že je normální chybovat, být si nejistý, mít strach, a přesto si hledat svoji vlastní cestu.
NEJVĚTŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ ŽIVOTA
Nechte se inspirovat láskou k životu
Nechte se inspirovat,
nechte se nadchnout

Nechte se inspirovat naší cestou za snem a za štěstím. Nechte se unést naši nadšením a touhou po životě. Vstupte společně s námi do světa, který možná není dokonalý, je však naprosto opravdový. Opravdový svou upřímností, otevřeností a hloubkou.

Rozhodli jsme se vyprávět náš neobyčejný příběh, protože chceme ukázat, že je normální chybovat, být si nejistý, mít strach, a přesto si hledat svoji vlastní cestu.

Náš příběh je o víře, že nemusíme být bohatí, úspěšní nebo nadaní, abychom naplnili svůj sen. Je o naději, že i když často chybujeme a nejdeme vždy po těch správných cestách, přesto můžeme najít opravdové štěstí. Štěstí pro nás, pro děti, pro celou rodinu.

Pochopili jsme, že to opravdově štěstí bývá často prosté. Mnohdy mívá oči plné paprsků slunce, odřená kolena, slanou chuť na rtech a rozcuchané vlasy.

JSOU SNY, KTERÉ STOJÍ ZA TO ŽÍT
Nechte si vyprávět skutečný příběh skutečných lidí
PŘÍBĚH O ODVAZE

dát v práci výpověď, prodat dům, sbalit se a vyrazit na druhou stranu světa prožít svůj sen a najít opravdové štěstí.

PŘÍBĚH O LÁSCE

která nám pomohla adoptovat 2 malé děti, přivést na svět nečekaně vlastní dítě a vyrovnat se se ztrátou čtvrtého.

PŘÍBĚH O NADĚJI

že nemusíme být dokonalí ani bohatí, abychom dokázali vytvořit domov a šťastné místo pro život, třeba na druhé straně světa.

PŘÍBĚH O CHYBÁCH

které nás připravily o všechny peníze, ale nikdy nám nevzaly víru, že nakonec všechno dobře dopadne.

PŘÍBĚH O DOBRODRUŽSTVÍ

prožívat život tady a teď, uprostřed tropického ráje, divoké přírody a jedinečného způsobu života místních lidí.

PŘÍBĚH O TOUZE

za žádných okolností to nevzdat a pokusit se dotknout se svých snů – navzdory všem chybám, navzdory lidské zlobě

A ZNOVU A ZNOVU O NADĚJI.
SE TŘEMI DĚTMI NA DRUHÉ STRANÉ SVĚTA
KNIHA:
Život trochu jinak

Nechte si vyprávět příběh. Příběh o cestě za snem a za štěstím. Příběh o touze žít šťastný život, i kdyby to mělo být na druhé straně světa. Příběh o odvaze vše prodat a vydat se se třemi malými dětmi na největší cestu života.

Vydejte se společně s námi na cestu plnou víry, že lze v životě najít opravdové štěstí. Na cestu plnou naděje, že svět je tím nejúžasnějším místem k životu.

Nejsme dokonalí a stejně tak ani náš příběh není ideální. Může však být jakousi nadějí. Nadějí, že není potřeba být dokonalý, výjimečný nebo bohatý. Nadějí, že ke snům a ke štěstí vede i cesta, na níž máme bosé nohy, rozcuchané vlasy a kolena odřená. Jediné, co je ke štěstí potřeba, je víra a odhodlání dojít si pro něj.

ZAČTĚTE SE DO NĚKOLIKA STRÁNEK
Úryvek z knihy

Neutíkáme před životem. Odjíždíme, aby život neutekl nám. Chceme znovu přinést do našich životů vášeň, probudit touhu a fantazii. Začít znovu žít. Opravdově a naplno. Abychom život cítili v každém úderu srdce, v každém nádechu. Chceme se probouzet a říkat si, “Díky Bohu, že to není jen sen!” Chceme do našich životů vrátit radost, úžas a vděčnost. Neopouštíme rodinu, místa, ani přátele. Opouštíme způsob života, který nás nedělá šťastnými. Všechno a všechny, které milujeme se snažíme odnést si s sebou ve svých srdcích.

UKÁZKA 1
ZMĚNA
UKÁZKA 2
Když se rodí andělé
JAK ČTENÁŘI KNIHU HODNOTÍ
Hodnocení knihy
5,0
Hodnoceno 5,0 z 5
5,0 z 5 hvězdiček (na základě 16 recenzí)
Vynikající100%
Skvělé0%
Průměrné0%
Slabé0%
Špatné0%

Výborně napsané

Hodnoceno 5,0 z 5
30 května, 2023

Zdravím vás. Právě knížku dočítám… místy se slzami v očích a místy s opravdovým a upřímným smíchem. Výborně napsané, pobaví, potěší, ale hlavně přivede člověka i k zamyšlení o sobě, o nás, o světě, protože všichni jme jedno. Přeji vám 5ti ještě hodně krásných zážitků, lásky a zdraví… a samozřejmě hooooodně čtěnářů.

Martina Storczerová

Moc krásná kniha

Hodnoceno 5,0 z 5
11 července, 2023

Moc krásná kniha, vřele doporučuji, a zdravím vás.

Danuta Marešová
Garance vrácení peněz

Pokud máte obavy z nákupu přes internet, doporučujeme provést platbu kreditní kartou. V případě pochybností můžete transakci u své banky reklamovat. Společnost Stripe, která platební operace kartou zajišťuje, garantuje dodání zboží nebo vrácení platby. Pokud by došlo k prodlení s dodávkou knihy, Vaše banka Vám platbu na základě reklamace automaticky vrátí.

Přijeďte k nám
Zažijte s námi Život trochu jinak
Přijeďte k nám domů na Bali

Už 7 let je nám Bali domovem. Naší touhou je sdílet naši radost a štěstí z života v tropickém ráji. Nechte se inspirovat a zažije společně s námi i Vy kouzlo Bali – ostrova bohů.

Přijeďte k nám domů poznat opravdové Bali. Společně s námi objevovat skryté krásy ostrova. Společně s námi zažít alespoň na chvíli život trochu jinak.

Přečtěte si naši knihu a pokud Vám bude náš příběh blízký, staňte se našimi přáteli. Domluvte si s námi konkrétní termín a přijeďte k nám. Moc rádi Vás u nás doma uvítáme.

KOUPIT KNIHU
Přijeďte k nám zažít Život trochu jinak
Přijeďte k nám domů zažít opravdový splněný sen. Zažijte radost a štěstí života v tropickém ráji. Života v kruhu rodiny a v kruhu lásky.
Přijeďte k nám domů zažít opravdové Bali
Zažijte na vlastní kůži jedinečný a neopakovatelný způsob života místních lidí. Poznejte jejich ceremonie, přístup k životu a tradice. Nechte se okouzlit a inspirovat.
vstupte do světa splněných snů
Nechte se okouzlit,
nechte se inspirovat

Vstupte do našeho světa na druhé straně světa. Nechte si vyprávět náš příběh a probudit své sny. Nechte se inspirovat, nechte se okouzlit životem v exotickém ráji ostrova Bali.

  • Nechte se inspirovat touhou naplnit velký sen o štěstí
  • Poznejte kouzlo života v exotickéhém ráji
  • Nechte se okouzlit půvabem a tajemstvím Bali
  • Poznejte strasti a nebezpečí života na druhé straně světa
  • Prožijte společně s námi největší příběh našeho života.
PODPOŘTE NÁS
PODPOŘTE nás v naší snaze sdílet, ukazovat a dělit se o radost a štěstí

Podpořte nás svým zájmem a svou pozorností. Podpořte nás čtením našich článků, fotografií a videí. Sledujte nás, prosím, na Facebooku, Instagramu či YouTube. Dejte nám svým zájmem či lajkem vědět, že děláme správnou věc, že Vám naše sdílení něco přináší. A pokud můžete, kupte si, prosím naši knihu. Potěší Vás i dojme. Může být i skvělým dárkem.

Z celého srdce a s láskou děkujeme

KUPTE SI NAŠI KNIHU
LUDVÍK
Táta
LU MINETA
Máma
EDA
15 let
NIKI
13 let
APO
9 let
NAHORU