Omluva

Omlouváme se všem, kterým kniha nedorazila
Z celého srdce bychom se chtěli omluvit všem, kteří si knihu objednali v roce 2018 v předprodeji, ale nedorazila jim. Co neupřímněji bychom se chtěli omluvit za všechny nepříjemnosti, komplikace a zklamání.

V roce 2018 jsme začali prodávat knihu v předprodeji. Po nepříjemnostech, které se nám v té době udály, se nám knihu nepodařilo vydat.

V tuto chvíli je však kniha vydána a je k dispozici. Prosím, dovolte nám svou chybu napravit a knihu Vám doručit. Je vytištěno dostatečné množství knih, aby došla každému, kdo si ji objednal. Bude nám velkou ctí napravit vše, co se nepovedlo.

Pokud Vám tedy předobjednaná kniha z jakéhokoli důvodu nedorazila, prosím, dejte nám vědět. Všechny objednatele z roku 2018 jsme oslovili emailem a po potvrzení adresy jsme zatím všechny knihy doručili. Pokud Vám přesto nedorazila, prosím, ozvěte se nám prostřednictvím formuláře níže. I Vám ji s vděčností zašleme.

Zároveň bychom se vší úctou a pokorou chtěli poděkovat za trpělivost a shovívavost, kterou jste měli s námi, i s nelehkým vznikem této knihy.

Děkujeme za Vaši podporu a důvěru.

S úctou a láskou, Košťákovi

    NAHORU