Na dětech je to vidět nejvíc

Děti tu rostou snad ještě rychleji

Přijde mi neuvěřitelné, že už to je 7 let, co žijeme na druhé straně světa. Nám rodičům za tu dobu vepsal život své příběhy hluboko do tváří, a ještě hlouběji do srdcí. Ten zběsilý běh času je však nejvíc vidět na dětech.

Ze svého dětství si vzpomínám na první zářijové dny. Chvíle, kdy se po prázdninách vraceli spolužáci do školy. Díky teplu léta a hřejivým paprskům slunce byli kluci najednou pokaždé větší a holky krásnější.

A tak je to i tady u nás. Jen to teplo tady hřeje celý rok a sluníčko září každý den. Z Edy za tu dobu vyrostl obrovský chlap a holky rozkvetly do krásy.

Eda za pár dní končí devátou třídu a už teď je o hlavu větší než já. Je dokonce největší z celé školy a mladší ročníky ho považují za učitele. Má v sobě ohromnou sílu, která mu září i z očí.

To Niki vykvetla do neskutečné ženskosti. Ve svých 13 letech bere klukům dech, a mnohým z nich i klid a sny. Závoj slunečních paprsků dodává půvab její dívčí kráse, mořský vítr probouzí její ohromnou divokost.

Jen Apolenka nikam nespěchá. Klidně se nechává unášet proudem času a život jí zatím trpělivě vykresluje jemné půvaby do rozesmáté tváře. V jejím úsměvu je tak obrovské kouzlo a půvab, které má snad jen její máma.

Žijeme ve světě, kde je dětem dobře. Ve světě, kde rostou jejich křídla a dětské sny jsou na dosah. Žijeme ve světě, kde po těch 7 letech zapouštíme kořeny. Ve světě, kde se i přes veškeré starosti a těžkosti dokážeme dotýkat svých snů.

Dovolte, abychom se s Vámi znovu dělili o tu radost a štěstí, které naplňují naše srdce. Přinášeli Vám znovu úsměvy a pohlazení z druhé strany světa. Rozdávali plnými hrstmi a plnou náručí naději a lásku k životu.

Mějte moc krásný a šťastný den.

S úctou a láskou,

Život trochu jinak

Pokud chcete vědět víc o našem životě na druhé straně světa, nebo nás jen podpořit, přečtěte si naši knihu. Nechte si vyprávět příběh o odvaze vydat se za svým snem. Příběh o naději, že přes všechny nesnáze a trápení je svět tím nejúžasnějším místem k životu.

Ze srdce děkujeme 🙏🍀

PŘEČTĚTE SI NÁŠ PŘÍBĚH
Napište komentář
NAHORU