Život na druhé straně světa
Náš život

Dovolte, abychom Vám přiblížili náš život na druhé straně světa. Jak se doopravdy žije české rodině se třemi dětmi na malém ostrůvku v tropickém ráji. Co nám život u protinožců dává, a co bere. Jak nás život změnil a jak se změnilo naše vnímání světa.

Vstupte společně s námi do světa, kde člověk nemusí být dokonalý, aby byl šťastný. Někdy má to opravdové štěstí oči plné paprsků ranního slunce, odřená kolena, slanou chuť na rtech a rozcuchané vlasy.

Náš každodenní život
Náš život na Bali

Pokusíme se Vám přiblížit, jak jsme si na Bali poskládali nový domov z drobných snů, přání a nadějí. Ukážeme Vám, jak je možné hledat vlastní cestu a vlastní svět i v tak vzdáleném prostředí.

Chceme se o to pokusit proto, abychom rozdávali radost. Abychom se podělili o své nadšení, o třpytivé střípky zážitků a drobné pramínky štěstí, které se tu pokoušíme hledat.

 • Život k pronájmu
  Zkuste si představit život, kdy nic nemáte. Život, kdy nevlastníte ani dům, ani auto, a třeba ani nádobí v kuchyni nebo krásné šaty ve skříni....
 • Někam patřit
  “Odkud jste?” ptá se taxikář, když nás veze na letiště. Dívám se mu ve zpětném zrcátku do zvědavých očí a přemýšlím, jak odpovědět. Než najdu...
 • Skippyho škola
  Eda už zdaleka není tím malým klukem, s nímž jsem na Bali před 7 lety přijeli. Vyrostl z něj obrovský a silný chlap, obrovská osobnost....
 • Vzhuru nohama
  Stalo se nám to v životě už mnohokrát. Už mnohokrát se náš svět otočil vzhůru nohama, už mnohokrát se naše sny, plány a naděje sesypaly....
Naše cesta k životu na Bali
Naše cesta

Proč jsme se rozhodli odjet z Česka? A proč jsme se vydali zrovna na Bali? Nechte se inspirovat naším snem i naší touhou svůj sen naplnit. Vydejte se společně s námi na cestu na druhou stranu světa.

 • Proč právě Bali
  Spousta lidí se nás ptá, proč jsme si pro život vybrali právě Bali. Co je na tom Bali...
 • Proč jsme odešli z Česka
  Je tomu už dlouhých 7 let, co jsme sbalili 2 velké kufry a 3 malé děti, a odešli...
 • Kdo jsme
  Ani nevím, jak se to stalo, ale už je nám hodně přes 40. Jsme z generace Husákových dětí,...
PODPOŘTE NÁS
PODPOŘTE nás v naší snaze sdílet, ukazovat a dělit se o radost a štěstí

Podpořte nás svým zájmem a svou pozorností. Podpořte nás čtením našich článků, fotografií a videí. Sledujte nás, prosím, na Facebooku, Instagramu či YouTube. Dejte nám svým zájmem či lajkem vědět, že děláme správnou věc, že Vám naše sdílení něco přináší. A pokud můžete, kupte si, prosím naši knihu. Potěší Vás i dojme. Může být i skvělým dárkem.

Z celého srdce a s láskou děkujeme

KUPTE SI NAŠI KNIHU
LUDVÍK
Táta
LU MINETA
Máma
EDA
15 let
NIKI
13 let
APO
9 let
NAHORU