Netopýr

Nezvyklý mazlíček

Dovolte, abych Vám představil Eatona. Eaton (čti Ítn) je netopýr, a Niki s Apo ho našly před pár dny na ulici. Možná vypadnul mámě z náručí, snad se ztratil, když netopýří máma nesla své děti do stínu. Nenašli jsme ani mámu, ani stín, kde by ho mohla najít. A tak se stal Eaton novým členem naší rodiny.

Je až neuvěřitelné, kolik zvířat k nám přichází. Někdo hledá kousek jídla, někdo lásku, někdo pohlazení. A tak doma děti mají neskutečnou směs podivných tvorů, z nichž se někteří zdrží jen na chvíli, jiní doufají, že zůstanou napořád. Každé zvíře, které nemá domov, může ho najít u nás.

Ke dvěma psům z ulice, přibyly dvě kočky. Eda přidal krajtu, varana a gekončíka. Lucce bydlí v kuchyňské lince myš, k pračce zalétává netopýří kluk, na schodech žije kudlanka, v rohu zahrady sedává obří žába a k bazénu se v posledních dnech chodí vyhřívat dospělá kobra.

Vím, možná to zní podivně a snad i trochu děsivě. Žít v tropickém světě však znamená žít mezi tropickými zvířaty. Přestože některá možná vypadají děsivě, mají stejné právo tu žít jako my. A my rodiče jsme ohromně vděční, že i to “trochu děsivé” berou děti jako samozřejmou součást života, beze strachu, předsudků a odporu.

A jestli Eaton bez maminky přežije? Nevím, ale spíš ne. Holky tomu však pevně věří a krmí ho mlékem ze stříkačky. Vždyť před pár týdny vychovaly maličkého vrabce vypadlého z hnízda.

Mějte moc krásný a šťastný den.

S úctou a láskou,

Život trochu jinak

Pokud chcete vědět víc o našem životě na druhé straně světa, nebo nás jen podpořit, přečtěte si naši knihu. Nechte si vyprávět příběh o odvaze vydat se za svým snem. Příběh o naději, že přes všechny nesnáze a trápení je svět tím nejúžasnějším místem k životu.

Ze srdce děkujeme 🙏🍀

PŘEČTĚTE SI NÁŠ PŘÍBĚH
Napište komentář
NAHORU